Polska, połuszka, 1855

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia
Polska, połuszka, 1855

Polska, połuszka, 1855

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 21:28:20
135702
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, połuszka, 1855, Warszawa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadka i ładnie zachowana
Literatura: Bitkin 495 (R), Plage 535

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 400

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  460 zł
4)  400 zł
5)  380 zł
6)  360 zł
7)  320 zł
8)  280 zł
9)  240 zł