Polska, 3 grosze, 1814 I.B.

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia
Polska, 3 grosze, 1814 I.B.

Polska, 3 grosze, 1814 I.B.

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 21:24:40
135631
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815, 3 grosze, 1814 I.B., Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: gięty, na awersie rysa pod tarczą herbową, patyna
Literatura: Iger KW.14.1.a, Kahnt 1278, Plage 93, Kop. 3681

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 196

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  180 zł
4)  160 zł
5)  90 zł
6)  40 zł
7)  38 zł
8)  36 zł