Zakończenie: 05-01-2017 20:30 ÷ 22:50
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1924
135031
typ Peace | III+ |
80 zł szac. 90 zł 597 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Północne Wyspy Mariańskie, klipa - 5 dolarów, 2004
134932
Jan Paweł II | I |
160 zł szac. 150 zł 347 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny z dwiema puncami na rancie, 1986
202065
sygnowany wykonawca F. Witkowski, Aw: Święty Jan klęczący... | II- |
140 zł szac. 150 zł 473 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, niesygnowany medal nagrodowy z 1925 roku wybity z okazji święta Konstytucji 3-go Maja oraz zawodów sportowych zorganizow
134906
Aw: Orzeł według projektu Tadeusza Breyera z 1924 roku, w... | II |
410 zł szac. 400 zł 1467 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
201328
bez oznaczenia serii i numeracji, jednostronny druk stron... | II/III |
26 zł szac. 30 zł 114 wyświetleń |
4 | zakończona | |
dawny zabór rosyjski, bony na 5, 10 i 50 kopiejek, 15.09.1914
129911
numeracje 2629, 1849 i 950 | I/I- |
185 zł szac. 200 zł 199 wyświetleń |
4 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog Podstawowych Typów Monet i Banknotów Polski oraz ..
135049
Edmund Kopicki - Katalog Podstawowych Typów Monet i Bankn... |
46 zł szac. 60 zł 936 wyświetleń |
4 | zakończona | ||
wydawnictwa polskie, Andzej Banach - Kobiety na monetach; Ossolineum 1988
135046
Andzej Banach - Kobiety na monetach; Ossolineum 1988 |
42 zł szac. 40 zł 538 wyświetleń |
4 | zakończona | ||
Polska, kwit wpłaty 3 rubli i 39 2/4 kopiejki za należności skarbowe w Guberni Warszawskiej, 12.10.1861
202097
numeracja 20332 | III- |
310 zł szac. 200 zł 891 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 1 marka polska, 23.08.1919
134935
seria I-GN 907619 | I- |
18 zł szac. 20 zł 142 wyświetleń |
4 | zakończona |