Polska, puło ruskie

Polska, puło ruskie

Polska, puło ruskie

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 21:35:40
134897
Opis: Polska - Kazimierz III Wielki 1333-1370, puło ruskie, Aw: Ukoronowana litera K, po bokach K-P, pod nią K; Rw: Korona, wokoło kółka
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 1.07 g, ciemna patyna
Literatura: Karolkiewicz 2072, Kop. 3043 (R6), Крижанівський 2а

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 209

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  220 zł