Polska, medal z Janem Pawłem II na 200. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja, 1991

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 22:47:20
134319
Opis: Polska - III RP po 1989, medal z Janem Pawłem II na 200. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja, 1991, Warszawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź 45 mm, miejscowa patyna, piękny
Literatura: Grabowski 0809, Nestorowicz 738

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1249

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  32 zł