Polska, 500 złotych, 1984

Polska, 500 złotych, 1984

Polska, 500 złotych, 1984

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 22:16:00
133906
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1984, Warszawa, Ochrona Środowiska - Łabędź
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: Ag 750, 32 mm, 16.5 g, nakład: 10.000, moneta w oryginalnym niebieskim pudełku, patyna
Literatura: Parchimowicz 322

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 187

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  220 zł
4)  150 zł