Polska, 100 złotych, 1983

Polska, 100 złotych, 1983

Polska, 100 złotych, 1983

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 22:14:40
133902
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1983, Warszawa, Ochrona Środowiska - Niedźwiedź
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: Ag 625, 32 mm, 16.5 g, nakład: 8.000, moneta w oryginalnym niebieskim pudełku, bardzo delikatne mikroryski nad niedźwiedziem, patyna
Literatura: Parchimowicz 295

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 231

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  260 zł
4)  150 zł