Polska, 100 złotych, 1982

Polska, 100 złotych, 1982

Polska, 100 złotych, 1982

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 22:14:20
133901
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1982, Warszawa, Ochrona Środowiska - Bocian
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: Ag 625, 32 mm, 16.5 g, nakład: 12.000, moneta w oryginalnym niebieskim pudełku, patyna
Literatura: Parchimowicz 293

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 184

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  105 zł