Polska, talar, 1794

Polska, talar, 1794

Polska, talar, 1794

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 22:07:20
133867
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, talar, 1794, Warszawa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 24.23 g, patyna, delikatnie justowany, ale w bardzo ładnym stanie zachowania
Literatura: Dav. 1623, Plage 373, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 604

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  2 000 zł
4)  1 950 zł
5)  1 550 zł
6)  1 450 zł
7)  1 000 zł
8)  1 000 zł
9)  960 zł
10)  940 zł
11)  900 zł