Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 20 dolarów, 1934 A

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 21:20:40
134088
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Federal Reserve Note - Chicago, 20 dolarów, 1934 A, seria G69898007A, podpisy Julian i Morgenthau
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, po konserwacji
Literatura: Fr. 2055G

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 300

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  185 zł
4)  175 zł
5)  155 zł