Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 20 dolarów, 1928 B

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 21:20:20
134089
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Federal Reserve Note - New York, 20 dolarów, 1928 B, seria B24122633A, podpisy Woods i Mellon
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, po konserwacji
Literatura: Fr. 2052B

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 229

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  195 zł
4)  150 zł