Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 5 dolarów, 1934 C

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 21:19:00
134085
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Federal Reserve Note - Chicago, 5 dolarów, 1934 C, seria G78168184B, podpisy Julian i Snyder
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: w opakowaniu firmy PCGS z oceną 65, banknot po konserwacji
Literatura: Fr. 1959G

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 294

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  105 zł
6)  75 zł
7)  60 zł