Polska, 500 złotych, 15.07.1947

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 20:50:40
203044
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 500 złotych, 15.07.1947, seria F, numeracja 249387
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane, po subtelnej konserwacji, egzemplarz z Kolekcji Lucow
Literatura: Lucow 1229 (R4), Miłczak 132a

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 179

1)  370 zł
2)  360 zł