Polska, 100 złotych, 15.05.1946

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 20:50:00
133729
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 15.05.1946, seria G 0217287
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: przegięte w pionie, po konserwacji
Literatura: Lucow 1204 (R4), Miłczak 129a

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 101

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  480 zł