wydawnictwa zagraniczne, Dmitrij Huletski - Monety WIelkiego Księstwa Litewskiego od II połowy XIV ..

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 20:34:20
91628
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Dmitrij Huletski - Monety WIelkiego Księstwa Litewskiego od II połowy XIV w. do 1536 roku / Дмитрий Владимирович Гулецкий - Монеты Великого Княжества Литовского со второй половины 14-го века до 1536 года; Mińsk 2015
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 250 stron formatu A5 z kartonowej lakierowanej oprawie z ogromną ilością fotografii

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 348

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  160 zł