Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 20:32:40
133897
Opis: wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1981
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z obwolutą, obowiązkowa lektura każdego zbieracza monet polskich

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 362

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  160 zł
4)  140 zł
5)  130 zł