Niemcy, talar, 1617

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Niemcy, talar, 1617

Niemcy, talar, 1617

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 22:33:00
133176
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy I 1615-1656, talar, 1617, Aw: Półpostać w prawo, w otoku napis zakończony znakiem "gąska", Rw: Tarcza herbowa i napis w otoku
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 28.81 g, uszkodzony rant
Literatura: Dav. 7591

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 182

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  540 zł
4)  430 zł
5)  190 zł
6)  180 zł