Zakon Kawalerów Mieczowych, ferding, 1555

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 22:21:20
133789
Opis: Zakon Kawalerów Mieczowych - Henryk von Galen 1551-1557, ferding, 1555, Rewal (Tallin)
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, dość ładny
Literatura: Haljak 163a

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 211

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  210 zł