Polska, trojak, 1594
Zakończenie: 15-12-2016 21:35:20
Polska, trojak, 1594
133560
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1594, Ryga, końcówka napisu LI |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | ładny, plamiasta patyna |
Literatura: | Iger R.94.1.a, Gerbaszewski 7 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 88