Polska, trojak, 1592
Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, trojak, 1592
Cena wylicytowana: 120 zł
133556
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1592, Ryga |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger R.92.1.b, Gerbaszewski 8 |
Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 173
1) 120 zł
2) 115 zł
3) 105 zł
4) 85 zł
5) 80 zł
min |