Polska, trojak, 1590
Zakończenie: 15-12-2016 21:31:00
Polska, trojak, 1590
133554
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1590, Ryga, mała głowa króla |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | wybity na obciętym krążku, patyna |
Literatura: | Iger R.90.1.e, Gerbaszewski 25 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 116