Polska, trojak, 1596
Zakończenie: 15-12-2016 21:23:00
Polska, trojak, 1596
132633
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1596, Wilno, herb Chalecki i herb Prus na rewersie |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | pęknięty krążek, ciemna patyna |
Literatura: | Iger V.96.1.a (R), Ivanauskas'13 5SV116-22 (R) |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 110