Polska, grosz praski

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, grosz praski

Polska, grosz praski

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 20:49:20
133198
Opis: Polska - Wacław II Czeski 1300-1305, grosz praski
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nieco obcięty krążek, patyna
Literatura: Kop. 10013

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 346

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  145 zł
6)  140 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł