Niemcy, 5 marek, 1929 A

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Niemcy, 5 marek, 1929 A

Niemcy, 5 marek, 1929 A

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 22:28:00
133208
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 5 marek, 1929 A, Berlin, 200. rocznica urodzin Gotthold Ephraim Lessing'a
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 63, Jaeger 336

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 329

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  260 zł
4)  260 zł