Niemcy, 5 marek, 1929 A
Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Niemcy, 5 marek, 1929 A
Cena wylicytowana: 280 zł
133208
| Opis: |
Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 5 marek, 1929 A, Berlin, 200. rocznica urodzin Gotthold Ephraim Lessing'a |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
AKS 63, Jaeger 336 |
Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 388
1) 280 zł
2) 270 zł
3) 260 zł
4) 260 zł
| min |