Śląsk, trojak, 1597
Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Śląsk, trojak, 1597
Cena wylicytowana: 760 zł
132700
| Opis: |
Śląsk - księstwo cieszyńskie - Adam Wacław 1594-1617, trojak, 1597, Cieszyn, odmiana z końcówką M GLO |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
awers podwójnie uderzony stemplem, ciemna patyna, rzadki |
Iger Ci.97.1.a (R3), F.u.S. 2987 |
Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 292
1) 760 zł
2) 740 zł
3) 500 zł
4) 480 zł
| min |