Saksonia, talar, 1763
Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Saksonia, talar, 1763
Cena wylicytowana: 640 zł
133219
| Opis: |
Saksonia - Fryderyk Krystian 1763, talar, 1763, Drezno, Aw: Popiersie z literą ST i wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, niżej litery F.W.ô.F i wokoło napis |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 27.78 g |
Schnee 1053, Dav. 2677C, Kahnt 1002 |
Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 333
1) 640 zł
2) 620 zł
3) 600 zł
| min |