Polska, grosz, 1767 G

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Polska, grosz, 1767 G

Polska, grosz, 1767 G

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 22:08:40
133053
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1767 G, Kraków, odmiana z dużą literą G, wieniec bez jagódek
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Plage-miedź 98

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 245

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  70 zł
6)  65 zł