Polska, ort, 1756
Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Polska, ort, 1756
Cena wylicytowana: 130 zł
133254
| Opis: |
Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1756, Lipsk, efraimek?, szerokie popiersie króla z szeroką koroną bez obcięcia naramiennika zbroi |
| Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Kahnt 689 var. c |
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 174
1) 130 zł
2) 125 zł
3) 120 zł
4) 100 zł
| min |