Polska, ort, bez daty (1656)
Zakończenie: 08-12-2016 22:03:00
Polska, ort, bez daty (1656)
133514
| Opis: | Polska - Karol X Gustaw 1655-1660 - okupacja szwedzka, ort, bez daty (1656), Toruń |
| Stan zachowania: | III+/III, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | AAJ 1, Kop. 9689 (R3) |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 319