Polska, trojak, 1596
Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1596
Cena wylicytowana: 75 zł
133239
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1596, Ryga |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger R.96.1.d, Gerbaszewski 16 |
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 172
1) 75 zł
| min |