Polska, szeląg, 1615
Zakończenie: 08-12-2016 21:48:00
Polska, szeląg, 1615
132986
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szeląg, 1615, Wilno, końcówki napisów L/LIT, odmiana z omyłkową datą 5-1 |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, niecentryczny i źle wycięty krążek |
| Literatura: | Ivanauskas'13 2SV39-19, Kop. 3476 (R4) |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 259