Polska, trojak, 1596

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 21:47:20
133246
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1596, Wilno, odmiana z herbem Chalecki i lewkiem u dołu rewersu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Iger V.96.2.a (R1), Ivanauskas’13 5SV48-25 (RR)

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 177

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  155 zł