Polska, grosz, 1613
Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Polska, grosz, 1613
Cena wylicytowana: 155 zł
133247
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1613, Kraków |
| Stan zachowania: |
II/II-, About Near Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, ładnie zachowany |
Kop. 801 |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 145
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 80 zł
4) 50 zł
| min |