Polska, grosz, 1607
Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Polska, grosz, 1607
Cena wylicytowana: 185 zł
132960
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1607, Kraków, odmiana z koroną na awersie, herb Lewart w prostej tarczy |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, rzadki |
Kop. 787 (R2), Tyszkiewicz 2 mk |
Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 205
1) 185 zł
2) 180 zł
3) 175 zł
4) 120 zł
5) 110 zł
6) 90 zł
| min |