Polska, trojak, 1598
Zakończenie: 08-12-2016 21:36:00
Polska, trojak, 1598
133223
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Bydgoszcz, rzadsza odmiana z literą B z prawej strony |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
| Literatura: | Iger B.98.5.d/a |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 114