Polska, szóstak, 1596
Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Polska, szóstak, 1596
Cena wylicytowana: 125 zł
132610
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1596, Malbork, małe popiersie króla |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, rysa na rewersie |
Kop. 1240 (R1) |
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 209
1) 125 zł
2) 120 zł
| min |