Litwa, denar (pieniądz litewski), 1392-1394
Zakończenie: 08-12-2016 21:10:00
132513
| Opis: | Litwa - Witold 1392-1430, denar (pieniądz litewski), 1392-1394, Łuck, Aw: Lew kroczący w prawo, Rw: Krzyż |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 0.31 g, patyna, bardzo rzadki |
| Literatura: | Huletski-Lit 110, Ivanauskas'13 3V (RR) |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 224