Krzyżowcy, denar typu helmet, 1149-1163
Zakończenie: 08-12-2016 21:09:20
203020
| Opis: | Krzyżowcy - Antiochia - Bohemund III 1149-1163, denar typu helmet, 1149-1163, Antiochia, Aw: Popiersie w lewo, BOAMVNDVS; Rw: Krzyż z półksiężycem w kącie, ANTIOCHIA |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 1.15 g, ciemna patyna |
| Literatura: | Metcalf typ 12.E |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 813