Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 20:44:20
132287
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 50 złotych, 1.07.1948, seria DZ 2508124
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, po fachowej konserwacji, wspaniała prezencja
Literatura: Lucow 1285c (R0), Miłczak 138h

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 97

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  48 zł