Polska, 30 groszy (złotówka), 1762
Zakończenie: 08-12-2016 22:04:40
131559
| Opis: | Polska - August III 1733-1763 - miasto Gdańsk, 30 groszy (złotówka), 1762, Gdańsk, szeroki wieniec nad herbem Gdańska |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, ładnie zachowane |
| Literatura: | CNG 424, Kahnt 719 var. a |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 221