Niemcy, talar zwycięstwa (Sieges Thaler), 1871 A

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 22:09:20
201936
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm I 1861-1888, talar zwycięstwa (Sieges Thaler), 1871 A, Berlin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uderzenie na obrzeżu, patyna
Literatura: AKS 118, Jaeger 99

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 713

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł
4)  90 zł