Niemcy, ort, 1698 SD
Niemcy, ort, 1698 SD
Cena wylicytowana: 46 zł
132880
| Opis: |
Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk III 1688-1701, ort, 1698 SD, Królewiec |
| Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
v. Schr. 735b |
Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 179
1) 46 zł
| min |