Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1685
Cena wylicytowana: 175 zł
202023
| Opis: |
Niderlandy hiszpańskie - Karol II 1665-1700 - Brabancja, patagon, 1685, Bruksela |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna na awersie |
Delmonte 343, Dav. 4491 |
Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 246
1) 175 zł
2) 170 zł
3) 155 zł
4) 125 zł
| min |