Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1616

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:59:40
201971
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Albert i Elżbieta 1598-1621 - Brabancja, patagon, 1616, Bruksela
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Delmonte 256, Dav. 4432

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 786

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  185 zł