Niderlandy, talar (Zilveren dukaat), 1695
Cena wylicytowana: 155 zł
202027
| Opis: |
Niderlandy - Fryzja Zachodnia, talar (Zilveren dukaat), 1695 |
| Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna na awersie |
Delmonte 971, Purmer Wf37, Dav. 4908 |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 200
1) 155 zł
2) 150 zł
| min |