Polska, 15 (kopiejek), bez daty
Cena wylicytowana: 400 zł
132893
| Opis: |
Polska - Łopiennik- dobra (pow. krasnystawski), 15 (kopiejek), bez daty, Aw: Inicjały L.W., wokoło DOBRA ŁOPIENNIK; Rw: W wieńcu nominał 15 |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
mosiądz 23 mm, nieznany dotychczas w literaturze, ciemna patyna |
Sikorski III s.15 (Rx) - ale nie notuje tego nominału |
Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 188
1) 400 zł
2) 390 zł
3) 260 zł
4) 125 zł
| min |