Polska, żeton z inicjałami AK, bez daty
Zakończenie: 01-12-2016 21:53:00
132896
| Opis: | Polska - Brzezno, A. Konczewski i J. Konczewski, żeton z inicjałami AK, bez daty, jednostronnie AK 126 |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 19x19 mm, odbite puncami jednostronnie na kawałku blaszki, wielka rzadkość |
| Literatura: | nienotowane w literaturze |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 200