Polska, żeton na 45 (groszy), 1865

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:51:40
132899
Opis: Polska - Brzezno, A. Konczewski i J. Konczewski, żeton na 45 (groszy), 1865, jednostronnie AK JK / AK / 1865 / 45
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 19 mm, odbite puncami jednostronnie na kawałku blaszki, wielka rzadkość
Literatura: nienotowane w literaturze

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 348

1)  80 zł
2)  75 zł