Polska, zestaw groszy

Polska, zestaw groszy

Polska, zestaw groszy

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:40:40
132867
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, zestaw groszy, grosz 1768 G, Kraków; grosz 1791 EB, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki, zielona patyna

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 89

1)  85 zł
2)  80 zł