Polska, grosz, 1790 EB
Polska, grosz, 1790 EB
Cena wylicytowana: 120 zł
132824
| Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1790 EB, Warszawa |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Plage 132, Plage-miedź 178 |
Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 263
1) 120 zł
2) 115 zł
3) 110 zł
4) 105 zł
5) 85 zł
6) 80 zł
| min |